Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2018-04-26T11:13:14+03:00

Level Teknoloji A.Ş.

          Yaşadığımız evlerde ve iş yerlerimizde ya da uzaktan yönetim amaçlı kullanılan alanlarımızda bütün elektrik kontrollü donanımların, bir arada tek bir cihaz panelinden yönetilerek hayatımızı kolaylaştırmasına ve yaşam alanlarımızın her noktasında kolay bir şekilde içeriden ya da dışarıdan kullanabilme özgürlüğünü sunar.

          Ev otomasyonu kablosuz haberleşme seçeneklerinden Z-WaveZigbee ve RF  ile geliştirilmiş ürün yelpazesi sayesinde tüm kontrolleri sağlayabilen, LEVEL HOME teknolojileri ile dizayn edilen evlerde uygulanan otomasyon sistemleri, konfor, güvenlik ve maliyet açısından önemli avantajlar sağlamaktadır. LEVEL HOME kullanıcılarına alarm sensörlerinden, kamera sistemlerine, interkom cihazlarından GPS ve kol saati takip sistemlerinin entegrasyonu sayesinde ideal konfor sağlarken, rutin olarak tekrarlanan açılış kapanış kontrolleri (Örn: bahçe sulama, ortam ısıtma ve soğutma) gibi rutin tekrarlanan işlerin otomatik olarak yapılmasında önemli rol oynamaktadır.

          LEVEL HOME sistemlerinde uygulanan ve dokunmatik panellerden kontrol edilebilen otomasyon kısaca genel adları ile ısıtma – soğutma sistemleri, aydınlatma sistemleri, iklimlendirme sistemleri, multimedia cihazlarının kontrolü, sulama sistemlerinin yönetimi, interkom cihazlarıyla entegrasyonu, alarm sistemi yönetimi, Gps ve kol saati ile çocuklarımızın takibi, kedi, köpek ve motorlu araçların takibi gibi tüm elektrikli cihazların kontrolü elinizin altında olacaktır. Yaşanabilecek aksiliklerin önüne geçilebilecektir. Sistemlerin yaşamsal kontrol bilgilerine de önce den haberdar olabileceksiniz.

         LEVEL HOME otomasyon sistemleri, teknolojinin gelişmesi ile birlikte kontrol ekipmanları ve sensörler hayatımızın birçok bölümüne girmiştir. Sensörlerden gelen bilgiler değerlendirilerek evinizde sizin yerinize karar verecek şekle getirilmiştir. Bu sayede sizlere daha konforlu,daha ekonomik ve çevre dostu çözümler sunabilmektedir.