Mobil Uygulama Gizlilik Politikası

/Mobil Uygulama Gizlilik Politikası
Mobil Uygulama Gizlilik Politikası 2018-12-04T09:48:06+03:00

LEVEL TEKNOLOJİ MOBİL UYGULAMA GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası, LEVEL Teknoloji A.Ş ‘e ait Otomasyon ve Dahua Kamera Uygulamalarına erişim sağlayacak kullanıcıların Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır. Mobil Uygulamadan ayrılmak istenmesi durumunda, uygulamayı kaldırmanız yeterli olacaktır.

LEVEL Teknoloji A.Ş olarak tüm kullanıcılarımızın gizliliği bizim için çok önemlidir. Otomasyon ve Dahua Kamera Uygulamalarımızın Kullanıcısı olarak Hizmetimizi kullandığınızda, (LEVEL Teknoloji A.Ş olarak) Kişisel Verilerinizi işleriz. Bu Gizlilik Bildirimi, Kişisel Verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve işleme koyduğumuzu açıklar ve uygulamayı edinmeniz dahilinde yürürlüğe girecektir.

 

  1. Kişisel Veri Bilgisi Erişimi ve Kullanımı

LEVEL Teknoloji A.Ş olarak hizmetimizi geliştirmek için Anonim Verileri kullanırız. Bu bilgiler, sizi makul olarak kişisel tanımlamada kullanılacak bilgilerdir(Örneğin; İsminiz, Adresiniz, E-Posta Adresiniz, IP Adresiniz ve Telefon Bilgileriniz).

Bu bilgiler hizmet aracılığıyla hiçbir şekilde tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmamakta ve üçüncü taraflar ile paylaşılmayacaktır. Ayrıca GPS(harita bilgisi), Telefon rehberi vb. diğer mobil uygulamalarınıza erişim sağlanmamaktadır.

 

2.Kullanıcı İzinleri

Uygulamanın özelliklerinin cihaz ile uyumlu çalışabilmesi için Kullanıcı tarafından onaylanarak alınmış olan izinler geçerlidir. LEVEL Teknoloji A.Ş İnterkom ve Dahua Kamera ürünleri içerisinde IP adresleri ile kayıtlı olan cihazlar dışında izniniz olmayan cihazlara erişim sağlanmamaktadır. Cihazlar arasındaki iletişim yine cihazların kendi protokolleri üzerinden yapılacaktır. Depolama izni ile cihazın belleğinde uygulama içerisinde kullanılan ikonların ve uygulamaya ait veri tabanının saklanmasına olanak verilecektir.

 

  1. Uygulama Yaş Sınırı

Google tarafından alınmış IARC Sertifikası sonuçlarına dayanarak Tüm Yaşlar için kullanılabilir vasfını almıştır.

 

  1. Marka ve Telif Hakkı

LEVEL Teknoloji A.Ş adına kayıtlı İnterkom ve Dahua Kamera ayrıca diğer kayıtlı marka ve eserlerin (Mobil Uygulamanın; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller,  556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca Kullanıcı’nın sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, Gizlilik Politikasını kabul etmekle LEVEL Teknoloji A.Ş Logosu’nun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcı’ların madde hükmüne aykırı davranması durumunda, LEVEL Teknoloji A.Ş bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı’dan talep edebileceği gibi dilerse Kullanıcı’ya önceden haber vermeksizin Kullanıcı’nın üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir.

  1. Hizmet ve Gizlilik Koşulları

LEVEL Teknoloji A.Ş Mobil Uygulama da yer alacak ürün ve hizmetlerle ilgili olarak fiyat, promosyon, kampanya ve diğer bilgilerin güncelliği ile ilgili garanti vermemektedir. Mobil Uygulamada yer alacak, fiyat, ürün, kampanya ve promosyon bilgileri; kişiye, yere ve firmaya göre farklılıklar gösterebileceği gibi LEVEL Teknoloji A.Ş. de mobil uygulama da yer alan bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkına haizdir.